АКЦІЯ «СПОРТИВНИЙ КОНТРОЛЬ #UNIONRUN2018»

АКЦІЯ «СПОРТИВНИЙ КОНТРОЛЬ #UNIONRUN2018»

ПРАВИЛА

 1. Організатором Акції «Спортивний контроль #UNIONRUN2018» (далі – Акція) є ПП «МеДіС» (м. Львів, вул. Некрасова, 35-В). Акція проводиться з нагоди проведення у м. Львів заходу UnionRun, організатором якого є Клуб професійних єдиноборств «Юніон».

 2. Метою Акції є популяризація діяльності ДЦ «МеДіС» та стимулювання продажу послуг, призначених для людей, які регулярно займаються спортом.

 3. Акція розповсюджується на такі види аналізів:

  1. Комплекс № 25 «Здоров’я дитини»

  2. Комплекс № 26 «Контроль здоров’я»

  3. Комплекс № 27 «Здоров’я жінки»

  4. Комплекс № 37 «SportBasic»

  5. Комплекс № 38 «SportOptimum»

  6. Комплекс № 39 «SportComplete»

 4. Акція передбачає надання знижки розміром 20% на кожен з показників, що входять у комплекси аналізів, вказаних у п. 3 даних Правил, за умови замовлення комплексів, а також за умови наявності у пацієнта акційного флаєра з промокодом #UNIONRUN2018. Акційний промокод можна використати у будь-якому відділенні ДЦ «МеДіС» протягом терміну дії Акції.

 5. З метою розширення пропозиції та інформування споживачів до акційного флаєра включено також комплекс №28 «Здоров’я мужчини», але умови акції на даний комплекс не розповсюджуються з причини цінової недоцільності (його ціна реалізації вже включає в себе аналогічну знижку).

 6. Розповсюдження акційних флаєрів відбуватиметься під час заходу UNIONRUN. Кожен учасник марафону автоматично стає учасникам Акції. Акційний флаєр не є іменним, отже знижка надається будь-кому, хто його пред’явить. Кількість акційних флаєрів є обмеженою.

 7. Термін дії промокоду: до 30.11.2018 р.

 8. Акційний флаєр є одноразовим. У момент здійснення оплати акційний флаєр або його частина з промокодом, залишається працівнику кабінету «МеДіС», у якому надається послуга.

 9. Організатор Акції залишає за собою право змінити ціни на власні послуги, відповідно до чого ціни, вказані у флаєрі, можуть змінитись, але ставка знижки залишається незмінною – 20%.