Цитологічні та гістологічні дослідження
КодНазваВартість
(грн)
Термін
виконання
(дні)
Цитологічні дослідження
369 Цитологічне дослідження мазка цервікального каналу 110 до 3-х
360 Цитологічне дослідження: матеріал пункційної тонкоголкової біопсії та інші 200 до 3-х
Дослідження біопсійного матеріалу
362 Біопсійний матеріал окремих фрагментів тканин 250 3-4
365 Біопсія шлунку з визначенням Helicobacter pylory 360 3-4
Дослідження операційного матеріалу
366 Операційний матеріал (Резековані під час операцій органи або органокомплекси із дослідженням реґіонарних лімфатичних вузлів, країв резекції та інше), до 3-х порцій матеріалу (включно) 250 3-4
367 Операційний матеріал при комбінованих операціях (Наприклад: видалення нирки разом із кишкою чи товстої кишки разом з маткою і т. ін.) 470 3-5
368 Інтраопераційне патогістологічне дослідження з використанням кріостатних зрізів і подальшим плановим патогістологічним дослідженням операційгого матеріалу 500 3-4

* При необхідності додаткового дослідження - термін виконання може бути продовжено

 

Точний діагноз - правильне лікування!

Прайс-лист від 01.02.2018

Дослідження проводять провідні спеціалісти, лікарі-патологоанатоми вищої категорії,

д. м. н. професор Поспішіль Ю. О. та к. м. н. доцент Вовк В. І.

Біоматеріал доставляється у будь-який медичний кабінет ДЦ «МеДіС». Результати дослідження можна отримати згідно вказаного терміну виконання у мед. кабінеті ДЦ «МеДіС».

 

ПРАВИЛА ОБРОБКИ ТА ДОСТАВКИ БІОМАТЕРІАЛУ

1. Замовник самостійно доставляє біоматеріал в лабораторію ДЦ ПП «МеДіС» у спеціальній чи пристосованій тарі (упаковці), яка забезпечує належне зберігання та транспортування біоматеріалу.

2. Підготовка до транспортування здійснюється в такий спосіб:

- матеріал для цитологічних досліджень може бути забраний у пацієнта за допомогою тонкоголкової пункційної біопсії, відбитку на предметному скельці з поверхні зрізу органа та за допомогою спеціальних інструментів, зокрема взятий з шийки матки та цервікального каналу за допомогою спеціальної щіточки; забраний для дослідження матеріал може бути нанесений відразу після забору безпосередньо на предметні скельця, які слід висушити при кімнатній температурі протягом двох або більше годин, загорнути у звичайний чистий  канцелярський папір так, щоб скельця з матеріалом не контактували одне з одним, написати на використаному для загортання скелець папері прізвище пацієнта і в такому вигляді надіслати у лабораторію на дослідження; у випадку забору для цитологічного дослідження рідини з порожнин та кістоподібних утворів на дослідження слід надіслати забрану рідину у чистому скляному чи пластиковому герметично закритому посуді, на якому слід написати прізвище пацієнта; 

- біопсійний та операційний матеріал для патогістологічного дослідження відзразу після забору чи видалення у пацієнта потрібно  зафіксувати у 10% розчині формаліну, для чого біопсійний та операційний матеріал потрібно покласти у чистий скляний чи пластиковий посуд або щільний поліетиленовий пакет, залити 10% розчином формаліну, який повинен повністю покрити матеріал (у випадку фіксації біопсійного матеріалу у вигляді шматочків тканин малих розмірів об’єм розчину формаліну має бути у 10 разів більшим у порівнянні з об’ємом фіксованого матеріалу), закрити посуд так, щоб не проливався формалін, написати на посуді прізвище пацієнта і в такому вигляді скерувати у лабораторію. У випадку доставки у поліетиленовому пакеті розмістити пакет у непрозору коробку.

3. Біоматеріал повинен в обов’язковому порядку супроводжуватися належним чином оформленим направленням на патогістологічне дослідження форма № 014/о, затверджена наказом МОЗ України № 435 від 29.05.2013 р., та направленням на цитологічне дослідження форма № 203/о затверджена наказом МОЗ України № 1 від 04.01.2001 р.

 

Шановні пацієнти!

При необхідності, на вимогу лікуючого лікаря (або медичної установи) може видаватися архівний матеріал  з проведених у Діагностичному центрі «МеДіС»  досліджень  в межах одного робочого дня після подачі заяви.

При отриманні матеріалу пацієнт повинен пред’явити посвідчення особи з фото. У випадку отримання матеріалу представниками пацієнта потрібно пред’явити у Діагностичний центр ПП «МеДіС»:  письмове звернення пацієнта (або лікаря), копію паспорта пацієнта та особисте посвідчення особи з фото того, хто отримує матеріал.

Заява на видачу біологічного матеріалу

Бланк-заява