Комплексний аналіз «SportBasic»

Комплекс аналізів "SportBasic" дозволяє оцінити початковий стан здоров'я і його зміни під впливом фізичних навантажень на початку тренувань.
До комплексу входять такі 8 аналізів:

  • ЗАК
  • Аналіз сечі загальний з мікроскопією осаду сечі
  • Холестерин загальний
  • Тригліцериди
  • Глюкоза (у сироватці)
  • Креатинін
  • АЛТ (Аланінамінотрансфераза)
  • АСТ (Аспартатамінотрансфераза)

За вмістом гемоглобіну можна зробити висновок про аеробні можливості організму і ефективність аеробних тренувальних занять, недостатня кількість гемоглобіну - свідоцтво дефіциту заліза в організмі або ж ознака захворювання крові. Зміна форми еритроцитів може свідчити про кисневу недостатність, зрушення в лейкоцитарній формулі - про стан імунітету та наявність запальних процесів в організмі. Збільшення тромбоцитів - про можливий ризик тромбоутворення.

Біохімічні дослідження крові, що також входять в базовий профіль, також дають інформацію про динаміку основних показників обміну речовин. Регулярний контроль рівня глюкози у сироватці крові допомагає визначити зміну рівня глюкози у динаміці, і в разі потреби звернутись до лікаря, або ж просто відкоригувати свій раціон, щоб харчування було більш збалансованим. Підвищення концентрації загального холестерину та тригліцеридів - основного показника ліпідного обміну - служить маркером ризику розвитку атеросклерозу. Тригліцериди є головним джерелом енергії для клітин організму, тому підвищення їх рівня у крові загрожує розвитком патологічних змін у серцево-судинній системі, а також, згідно досліджень вчених, може призвести до інфаркту міокарда. Рівень ферментів АЛТ та АСТ дозволяє оцінити роботу печінки, зокрема не нормовані значення цих показників може попередити про такі захворювання як гепатит чи панкреатит. Загальний аналіз сечі визначить стан сечовидільної системи. Визначення рівня креатиніну потрібно для того, щоб дізнатися про стан і функціональність нирок. Креатинін необхідний, щоб швидко отримати енергію при скороченні м'язів. Концентрація креатиніну залежить від обсягу маси м’язів, але для забезпечення здоров’я нирок вона повинна бути стабільною, тому підлягає контролю у процесі регулярних фізичних навантажень різного ступеня.

Показання до дослідження:

до старту тренувань та кожні три місяці при регулярних навантаженнях різного ступеня важкості для оцінки вихідного стану здоров'я і впливу фізичних навантажень на організм.
Матеріал для дослідження: цільна кров (з ЕДТА), сироватка крові.

Спортивні профілі розроблені нашими найкращими лікарями Діагностичного центру «МеДіС» з думкою про людей, які ведуть активний спосіб життя та дбають про своє хороше самопочуття. У наших комплексах немає нічого зайвого та неінформативного, а передбачені лише ті найважливіші показники, відхилення яких вкажуть на необхідність подальшої діагностики та лікування.

Вигода для Вас також у можливості вибору набору лабораторних досліджень залежно від інтенсивності та частоти тренувань: