Кліщ домашнього пилу Dermatophagoides pteronyssinus (d1).

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Dermatophagoides Pteronyssinus (d1) - кліщ домашнього пилу є одними з основних джерел алергенів в приміщеннях і складають більшу частину домашнього пилу. Живуть переважно в постільній білизні подушках та матрацах, харчуються лусочками епідермісу.
Клінічними проявами алергії на білки кліщів домашнього пилу є симптоми цілорічного алергічного риніту, кон'юнктивіту, бронхіальної астми, атопічного дерматиту.
D. pteronyssinus  можуть виявляти перехресну реакцію з кліщами Dermatophagoides farinae, кліщами комор, а іноді з павутинними кліщами.

Алергія - це реакція гіперчутливості імунної системи на зазвичай нешкідливі речовини, які потрапляють до організму або контактують із ним. Згодом організм під час контакту з такими речовинами починає виробляти власні антитіла — особливі білки, що продукуються імунною системою.
Її основними симптомами є:

 • чхання,
 • свербіж шкіри,
 • сльозотеча,
 • почервоніння,
 • закладеність носу.

Можливі також: підвищення температури, нудота, блювання,  діарея або біль у шлунку, нетипові реакції після укусів комах, набряк та анафілактичний шок.

Факторами ризику виникнення алергічної реакції є:

 • спадковість,
 • дитячий вік (діти більш схильні до появи алергічних реакцій – це пов’язано з певною незрілістю дитячого організму, зокрема, травної чи імунної систем),
 • наявність випадків алергії в минулому,
 • періоди гормональних змін в організмі (наприклад, вагітність),
 • психосоматичні причини алергії,
 • хронічні захворювання (особливо ШКТ).
Відхилення від норми

Підвищення рівня свідчить про: наявність алергічної реакції, алергічний риніт і кон'юнктивіт, бронхіальну астму, атопічний дерматит, обумовлені сенсибілізацією до алергенів пилового кліща D. pteronyssinus.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики алергічних захворювань, а також для оцінки ризику розвитку алергічної реакції до кліщів домашнього пилу.

Рекомендації

Даний алерген також входить до складу інгаляційної та змішаної (педіатричної) алергічної панелі, які містить по 20 показників.

530 грнЦіна у відділенні
477 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку