Мінорні алергокомпоненти пилку дерев: береза бородавчата rBet v 2, rBet v 4 (t 221).

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Bet v2 та Bet v4 - мінорні алергени дерев сімейства букоцвітні, маркери перехресної реактивності.

Bet v2 - білок з сімейства профілінів, що є мінорним алергеном пилку берези. Профіліни можуть виступати в ролі перехресно-реагуючих алергенів, оскільки виявляються в пилку різних дерев, лугових трав і бур'янів, продуктах рослинного походження, а також латексі. Антитіла IgE до Bet v2 виявляються у 5-38% пацієнтів, сенсибілізованих до пилку берези.


Bet v4 - кальцій-зв'язуючий білок, мінорний алерген пилку берези, IgE-антитіла до якого виявляються у 10-20% сенсибілізованих до пилку берези пацієнтів. Даний алерген має на 67-90% схожу структуру з гомологічними білками тимофіївки лугової, ріпи, ріпаку, маслини, вільхи чорної та може служити маркером полівалентної сенсибілізації до рослинних алергенів.

 

Алергія - це реакція гіперчутливості імунної системи на зазвичай нешкідливі речовини, які потрапляють до організму або контактують із ним. Згодом організм під час контакту з такими речовинами починає виробляти власні антитіла — особливі білки, що продукуються імунною системою.
Її основними симптомами є:

 • чхання,
 • свербіж шкіри,
 • сльозотеча,
 • почервоніння,
 • закладеність носу.

Можливі також: підвищення температури, нудота, блювання,  діарея або біль у шлунку, нетипові реакції після укусів комах, набряк та анафілактичний шок.

Факторами ризику виникнення алергічної реакції є:

 • спадковість,
 • дитячий вік (діти більш схильні до появи алергічних реакцій – це пов’язано з певною незрілістю дитячого організму, зокрема, травної чи імунної систем),
 • наявність випадків алергії в минулому,
 • періоди гормональних змін в організмі (наприклад, вагітність),
 • психосоматичні причини алергії,
 • хронічні захворювання (особливо ШКТ).
Відхилення від норми

Підвищений рівень свідчить про: сенсибілізацію до мінорних алергенів пилку берези Bet v 2, Bet v 4, вказує на відсутність справжньої сенсибілізації до пилку берези, вказує на перехресну реактивність.
Знижений рівень при: відсутності сенсибілізації до Bet v 2, Bet v 4
 

Коли призначають?

Даний тест використовується для диференційної діагностики істинної причини алергії та перехресної реакції при сенсибілізації.

Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати перед початком проведення алерген-специфічної терапії до алергенів пилку берези.

590 грнЦіна у відділенні
531 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку