Мінорні алергокомпоненти пилку трав: тимофіївка лучна rPhl p 7, rPhl p 12 (g 214).

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Мінорні алергокомпоненти пилку тимофіївки лучної rPhl p 7, rPhl p 12

Phl p 7 - кальцій-зв'язуючий білок, мінорний алерген пилку тимофіївки. Виявляється у 10-15% пацієнтів, сенсибілізованих до пилку лугових трав і обумовлює перехресну реактивність з багатьма рослинами (березою, вільхою та ін.).

Phl p 12 - білок з групи профілінів, мінорний алерген тимофіївки. Антитіла класу IgE виявляються у 15-30% пацієнтів з алергією на пилок лугових трав. Білки-профіліни тимофіївки мають схожу структуру з профілінамі багатьох видів рослин, харчових продуктів рослинного походження та латексу.

Відхилення від норми

Підвищений рівень свідчить про: сенсибілізацію до мінорних алергенів пилку тимофіївки rPhl p 7, rPhl p 12, вказує на відсутність справжньої сенсибілізації до пилку тимофіївки, вказує на перехресну реактивність.
Знижений рівень при: відсутності сенсибілізації до rPhl p 7, rPhl p 12.

Коли призначають?

Даний тест використовується для диференційної діагностики істинної причини алергії та перехресної реакції при сенсибілізації.

Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати перед початком проведення алерген-специфічної терапії до алергенів пилку берези.

570 грнЦіна у відділенні
513 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку