Мінорний алергокомпонент кліщів домашнього пилу: Тропоміозин, Dermatophagoides Pteronyssinus (d205).

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Мінорний алергокомпонент кліщів домашнього пилу Тропоміозин (алерген Derp 10) - білок, важливий перехресно реагуючий паналерген. Білки з сімейства тропоміозину присутні в різних м'язових і нем'язові клітинах і за своєю структурою дуже схожі у різних видів безхребетних організмів. При сенсибілізації до алергену Derp 10 перехресні алергічні реакції можуть виникати на білки ракоподібних (креветок, раків, лобстерів, крабів, лангустів), інших видів пилових кліщів, тарганів, деяких видів гельмінтів та молюсків.

Алергія - це реакція гіперчутливості імунної системи на зазвичай нешкідливі речовини, які потрапляють до організму або контактують із ним. Згодом організм під час контакту з такими речовинами починає виробляти власні антитіла — особливі білки, що продукуються імунною системою.
Її основними симптомами є:

 • чхання,
 • свербіж шкіри,
 • сльозотеча,
 • почервоніння,
 • закладеність носу.

Можливі також: підвищення температури, нудота, блювання,  діарея або біль у шлунку, нетипові реакції після укусів комах, набряк та анафілактичний шок.

Факторами ризику виникнення алергічної реакції є:

 • спадковість,
 • дитячий вік (діти більш схильні до появи алергічних реакцій – це пов’язано з певною незрілістю дитячого організму, зокрема, травної чи імунної систем),
 • наявність випадків алергії в минулому,
 • періоди гормональних змін в організмі (наприклад, вагітність),
 • психосоматичні причини алергії,
 • хронічні захворювання (особливо ШКТ).
Відхилення від норми

Підвищений рівень свідчить про: сенсибілізацію до мінорного алергену кліща домашнього, вказує на перехресну реактивність.

Знижений рівень при: відсутності сенсибілізації до тропоміозину.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики алергії до кліщів домашнього пилу, виявлення сенсибілізації до алергенів кліщів домашнього пилу у пацієнтів з цілорічним алергічним ринітом, бронхіальною астмою, атопічним дерматитом та реакцією на вживання в їжу морепродуктів, для оцінки можливості виникнення перехресних реакцій.
 

Рекомендації

Дане дослідження рекомендоване при прогнозуванні перехресних алергічних реакцій на морепродукти у чутливих до кліщів домашнього пилу людей. 

570 грнЦіна у відділенні
513 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку