Групи аналізів

Фадіатоп (sIgE): комплекс інгаляційних алергенів

Ціна: 435.00 грн
Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Фадіатоп – дослідження, під час якого визначають рівень специфічних імуноглобулінів E до найбільш поширених інгаляційних алергенів (таких як пилкові, плісняві, кліщові алергени, алергени тварин, та інші). Використовується для первинної діагностики чутливості до інгаляційних алергенів. 
Результат даного дослідження не вкаже до якого саме алергену виявлено підвищення антитіл, проте за умови отримання негативного результату можливість алергічних реакцій на найбільш поширені інгаляційні алергени буде виключена.
Дане дослідження є набагато інформативнішим ніж визначення загального IgE, так як рівень загального IgE підвищується лише у 50% людей, чутливих до інгаляційних алергенів. 
Використання даного дослідження не обмежується станом шкіри, прийом медичних препаратів, стадією захворювання або ж вагітність, адже є цілком безпечним у порівнянні зі шкірними тестами.  
 


Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про: сенсибілізацію до найбільш поширених інгаляційних алергенів; бронхіальну астму, алергічний риніт, алергічний кон'юнктивіт, респіраторний аллергоз, обумовлені сенсибілізацією до інгаляційних алергенів.

Причини негативного результату: відсутність сенсибілізації до інгаляційних алергенів, що входять до складу даного аналізу, обмеження або виключення контакту з алергеном, проведення десенсибілізації.


Коли призначають?

Дане дослідження призначається людям старше 4 років для: діагностики алергічних захворювань, пов'язаних з сенсибілізацією до інгаляційних алергенів (бронхіальна астма, алергічний риніт і кон'юнктивіт, респіраторний аллергоз), для скринінгового виявлення сенсибілізації до інгаляційних алергенів.


 


Рекомендації

Дане дослідження рекомендовано здавати при появі симптомів алергічного захворювання, а також перед початком проведення десенсибілізації.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку