Алергопроби на чутливість до анестетика Мепівакаїн (Mepivacaine, с88) (основна діюча речовина таких препаратів як Скандонест, Мепівастезин та ін. )

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Алергопроби на чутливість до анестетика Мепівакаїн - це тест для визначення алергії на компонент розповсюджених анестетиків, що використовуються у стоматології (Скандонест та Мепівастезин та ін..)

Відомо, що алергічні реакції на місцеві анестетики включають в себе два типи реакцій:

  • імуноглобулін E (IgE) - опосередкований тип I
  • опосередковані T-клітинами реакції IV типу


Звична реакція I типу з'являється негайно – від кількох секунд до декількох хвилин. Реакція IV типу опосередковується Т-клітинами зазвичай через 24-72 години. Найбільш небезпечними є алергічні реакції І типу, так як при цьому найчастіше розвивається кропив’янка, набряк Квінке анафілактичний шок. При ІV типу реакції алергія на місцеві анестетики проявляється локальним набряком або алергічним контактним дерматитом. Також відомі випадки виникнення алергічних реакцій на консерванти, що входять до складу анестетика, наприклад хлоргексидин і латекс.
 

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про наявність алергії на діючу речовину Мепівакаїн.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при наявній в анамнезі алергічній реакції на місцеві анестетики, при алергії на велику кількість препаратів, якщо ви входите в групу ризику по алергії на препарати білкової природи і потребуєте введення цих речовин, якщо у вас є важкі форми алергічних захворювань в анамнезі або в гострому перебігу.

Рекомендації

Мепівакаїн є основною діючою речовиною препаратів, які використовуються у процесі стоматологічного лікування, зокрема таких популярних препаратів як Скандонест та Мепівастезин. 

Отож, якщо Ваш лікар використовує дані препарати, Ви можете сміливо здавати даний аналіз!

А якщо Вам призначили аналіз на інший препарат - перевірте, будь ласка, яка його основна діючова речовина, з високою ймовірністю це буде Артикаїн або Мепівакаїн - обидва ці аналізи наша лабораторія виконує на якісних німецьких реактивах.

240 грнЦіна у відділенні
216 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку