Фадіатоп Інфант (Infant sIgE): комплекс інгаляційних та харчових алергенів (діти до 4-х років).

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Фадіатоп інфант – дослідження розроблене для дітей до 4 років, під час якого визначають рівень специфічних імуноглобулінів E до найбільш поширених інгаляційних та харчових  алергенів (таких як пилкові, плісняві, кліщові алергени, алергени тварин та харчові алергени, та інші). Використовується для первинної діагностики чутливості до інгаляційних та харчових алергенів. 
Результат даного дослідження не вкаже до якого саме алергену виявлено підвищення антитіл, проте за умови отримання негативного результату можливість алергічних реакцій найбільш поширені інгаляційні та харчові алергени буде виключена.
Дане дослідження є набагато інформативнішим ніж визначення загального IgE, так як рівень загального IgE підвищується лише у 50% людей, чутливих до інгаляційних алергенів. 
Використання даного дослідження не обмежується станом шкіри, прийом медичних препаратів, стадією захворювання, адже є цілком безпечним у порівнянні зі шкірними тестами.  
 

Відхилення від норми

Позитивний результат свідчить про: сенсибілізацію до найбільш поширених інгаляційних та харчових алергенів; бронхіальну астму, алергічний риніт, алергічний кон'юнктивіт, респіраторний аллергоз, атопічний дерматит обумовлені сенсибілізацією до інгаляційних та харчових алергенів.

Причини негативного результату: відсутність сенсибілізації до інгаляційних та харчових алергенів, що входять до складу даного аналізу, обмеження або виключення контакту з алергеном, проведення десенсибілізації, елімінація харчових алергенів та дотримання дієти.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається дітям до 4 років для: діагностики алергічних захворювань, пов'язаних з сенсибілізацією до інгаляційних та харчових алергенів (бронхіальна астма, алергічний риніт і кон'юнктивіт, респіраторний аллергоз, харчова алергія, атопічний дерматит), для скринінгового виявлення сенсибілізації до інгаляційних алергенів.
 

Рекомендації

Дане дослідження рекомендовано здавати при появі симптомів алергічного захворювання, а також перед початком проведення десенсибілізації.

600 грнЦіна у відділенні
540 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку