Визначення антигену коронавірусу COVID-19

Швидкий тест для виявлення антигенів коронавірусу CITO TEST COVID-19 Ag

Більше інформації про діагностику COVID-19 

 Даний аналіз проводиться ВИКЛЮЧНО за попереднім записом у спеціально відведених для цього відділеннях "МеДіС"

Визначення антигену коронавірусу COVID-19, Standart Q Covid-19 Ag

Вартість: 800 грн
Термін виконання: 30 хвилин

     

CITO TEST COVID-19 Ag – це швидкий імунохроматографічнй тест для якісного виявлення антигенів коронавірусу (SARS-CoV-2) у мазках з носоглотки осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Антигени коронавірусу виявляють у зразках з верхніх дихальних шляхів в гостру фазу інфекції впродовж 5-7 днів після появи перших симптомів гострого респіраторного захворювання.

  Під час візиту ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно бути у масці

  • Забір мазка проводиться натщесерце або не раніше ніж через 2 години після прийому їжі. Також не рекомендовано чистити зуби.
  • Вхід у приміщення виключно по запису, лише по одній людині, щоб уникнути скупчення пацієнтів. Завдяки попередньому запису також не будуть утворюватись черги.
  • Відділення готуються спеціально до забору аналізів на коронавірус із дотриманням всіх необхідних заходів безпеки.
  • Пацієнтів із явно вираженими симптомами ГРВІ, високою температурою та кашлем просимо в першу чергу звернутись до сімейного лікаря.
  • Тривалість візиту одного пацієнта - 15-20 хв.
  • Обов'язково потрібно мати з собою паспорт!
  • Забір дітям на Визначення Антигену проводимо після досягнення 5-ти річного віку !!!
  • Якщо Ви бажаєте скасувати запис або перенести його на інший вільний час, повідомте нас, будь ласка, за номером +380931955330 (Viber, Telegram, What`sUp). Дякуємо!
 

Позитивний результат тесту вказує лише на наявність антигенів SARS-CoV-2 у зразку і не повинен бути єдиним критерієм для постановки діагнозу коронавірусної інфекції. Як і у всіх випадках діагностики результат тесту повинен братися до уваги в сукупності з іншою клінічною інформацією, доступною лікарю.

 

У разі, коли результат тесту негативний, а симптоми COVID-19 присутні, рекомендується повторити тестування через декілька днів або провести тестування методом ПЛР.

 

СПРАВЖНЯ турбота
ВИСОКА якість
ДБАЙЛИВИЙ сервіс                                        

МеДіС - Щастя Бути Здоровим!