Групи аналізів

Альбумін

Ціна: 75.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Альбумін - це білок, який синтезується печінкою. Основні його функції полягають у підтриманні онкотичного тиску крові, транспорті хімічних речовин, а також участь у метаболічних процесах організму.  Є важливим маркером у діагностиці захвоювань печінки та нирок. Підвищується альбумін найчастіше при зневодненні організму, часто спостерігається у курців і людей, що зловживають алкоголем.


Відхилення від норми

Підвищений рівень зустрічається при: опіках, травмах, зневоденні.
Знижений рівень при: захворюваннях печінки та нирок, анальбумінемії, вагітності та під час періоду грудного вигодовування. 


Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики захворювань печінки та нирок, при важких травмах та опіках, онкологічних захворюваннях.


Рекомендації

Не є рутинним дослідження, виконується за призначенням лікаря.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку