Лактатдегідрогеназа (ЛДГ, LDH).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Лактатдегідрогеназа (ЛДГ) - гліколітичний фермент, який міститься в більшості клітинах організму. Даний фермент найбільш активний в скелетних м'язах, серцевому м'язі, нирках, печінці та еритроцитах. Приймає участь в реакціях окиснення глюкози та утворення молочної кислоти.

Відхилення від норми

Підвищений рівень характерний для: інфаркту міокарда, легеневої емболії, гострого панкреатиту, анемії, гепатиту, цирозу  печінки, захворювань нирок, скелетних м'язів, також для інтенсивних фізичних навантажень
Зниження рівня не несе важливої діагностичної цінності.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики захворювань гепатобіліарної системи, інфаркту міокарда, легень, легеневої емболії, онкологічних захворювань та анемії.

Рекомендації

Дане дослідження разом з визначенням концентрації АСТ та загального білірубіну важливе для диференційної діагностики легеневої емболії та інфаркту легень.


 

95 грнЦіна у відділенні
86 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку