Альфа-1-антитрипсин (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Альфа-1-антитрипсин – білок, що виробляється в печінці та бере участь в захисті легень при запальних процесах та пошкодженнях. 

При зниженні активності альфа-1-антитрипсину в людини підвищується ризик розвитку емфіземи – стану, що супроводжується збільшенням об’єму альвеол через руйнування перетинок між ними. В хворих також збільшується загальний об’єм легень, вони не спадаються при видиху, стають млявими,

Відхилення від норми

Зниження рівня альфа-1-антитрипсину підвищує ризик виникнення емфіземи легень. Чим менше білку виробляється організмом, тим імовірніше в людини розвинеться це захворювання легень.

Інколи рівень альфа-1-антитрипсину може знижуватися у новонароджених з респіраторними захворюваннями, нефротичним синдромом, поганим харчування або злоякісними новоутвореннями.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається людям, що мають хрипи, хронічний кашель або бронхіт, задишку після фізичних навантажень та інші симптоми емфіземи. Також аналіз проводять новонародженим, якщо фізіологічна жовтяниця у них триває більше 1-2 тижнів.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати людям, що мають симптоми емфіземи, для профілактики та ранньої діагностики цього захворювання, курцям та хворим із альфа-1-антитрипсиновою недостатністю.

540 грнЦіна у відділенні
486 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку