Лактат.

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Лактат (молочна кислота) – це речовина, що утворюється в організмі в ході обміну глюкози в м’язах, мозку та еритроцитах (червоних кров’яних тільцях). 

Якщо лактат накопичується в крові, то це призводить до підвищення її кислотності та зниженню в ній бікарбонатів. При високих концентраціях в людей розвивається так званий метаболічний ацидоз, який може бути показником кровотеч, гіпоксії, захворювань серцево-судинної системи чи нирок.
 

Відхилення від норми

Підвищення концентрації лактату в крові свідчить про гіпоксію, захворювання серцево-судинної системи, цироз печінки, захворювання нирок. Також підвищення може спостерігатися при кровотечах, на третьому семестрі вагітності, при лейкозах, анемії, цукровому діабеті, синдромі Рейє.

Зниження вмісту лактату в крові спостерігається при анемії та швидкому зниженні маси тіла (наприклад при довготривалому голодуванні).

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики та моніторингу перебігу метаболічних захворювань, для оцінки важкості асфіксії та гіпоксії новонароджених, при цукровому діабеті для оцінки загального стану організму.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати хворим на цукровий діабет та інші порушення обміну речовин для моніторингу стану свого здоров’я та профілактики ускладнень.
 

250 грнЦіна у відділенні
225 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку