Аполіпопротеїн - А 1.

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Аполіпопротеїн А1 – це білкова складова ліпопротеїнів високої щільності. Ці ліпопротеїни або коротко -  ЛПВЩ, переносять надлишок холестеролу з усього організму в печінку. Синтезуються вони в клітинах печінки. Аполіпопротеїн А1 є основним маркером розвитку атеросклерозу.

Холестерол – це біохімічний попередник багатьох речовин в організмі (стероїдних гормонів, жовчних кислот, вітаміну D та ліпопротеїнів). При надмірній концентрації холестеролу в організмі формуються жовчні камені, розвивається атеросклероз.
 

Відхилення від норми

Зниження концентрації аполіпопротеїну А1 свідчить про розвиток атеросклерозу, тяжкі захворювання печінки, застій жовчі, нелікований цукровий діабет, хронічні запальні процеси нирок, хронічну ниркову недостатність, спадкові порушення обміну ліпопротеїнів. 

Підвищення рівня аполіпопротеїну А1 не свідчить про будь які порушення в організмі, проте може виникати при спадковій схильності, алкоголізмі та інтенсивній фізичній нагрузці.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при підвищеному рівні загального холестерину в крові, при підозрі на генетичні захворювання пов’язані з дефіцитом аполіпопротеїну А1, при схильності до розвитку серцево-судинних захворювань у ранньому віці.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проводити з профілактичною метою людям із генетичною схильністю до атеросклерозу, інших захворювань серцево-судинної системи та людям, що піддаються факторам ризику розвитку захворювань ССС (алкоголізм, цукровий діабет, надмірна маса тіла, куріння, старший вік, гіпертонія, ІХС, перенесений інфаркт або інсульт).

190 грнЦіна у відділенні
171 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку