Групи аналізів

Аспартатамінотрансфераза (АСТ, AST)

Ціна: 75.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Аспартатамінотрансфераза (АСТ) - фермент, який широко поширений в тканинах серця, печінки, нирок, скелетної мускулатури, легень, підшлункової залози. Значне підвищення його активності в сироватці може бути прогностичною ознакою інфаркту міокарада, тому  рівень АСТ не є специфічним для ураження печінки, якщо його визначають окремо від інших показників.
Високий рівень АЛТ і АСТ сигналізує про пошкодження печінки на тлі захворювань гепатитом, аутоімунних захворювань, прийому гепатотоксичних лікарських засобів.


Відхилення від норми

Підвищений рівень притаманний для: важкої форми гострого гепатиту, інфекційного мононуклеозу, гострого інфаркту міокарда, пошкоджень серцевого м'язу, важких опіків, гіпотиреозу.
Причиною зниження є: недостатність вітаміну В6, діаліз.


Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики захворювань печінки, а також для діагностики та дифернеційної діагностики інфаркту міокарда, і інших захврювань серця.


Рекомендації

Дане дослідження важливо здавати разом із аланінамінотрансферазою (АЛТ).----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку