Дофамін.

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Дофамін – це нейромедіатор, що відповідає за формування позитивних емоцій в людському мозку. Також він діє як гормон – впливає на серцево-судинну систему, підвищує артеріальний тиск, збільшує силу серцевих скорочень, серцевий викид і частоту серцевих скорочень.

Розлади у дофамінергічній системі головного мозку ведуть до розвитку хвороби Паркінсона. Дофамін відіграє роль у розвитку різного роду залежностей: речовина в значній кількості виділяється при прийомі алкоголю та наркотичних речовин.

Відхилення від норми

Підвищення концентрацій дофаміну в плазмі крові може свідчити про шок, травму, опіки, крововтрату, стресові стани, больовий синдром, тривогу та страх. Також рівень нейромедіатора зростатиме при надмірній позитивній емоційній реакції, вживанні смачної їжі, приємній роботі і тд.

Зниження рівня дофаміну спостерігається при хворобі Паркінсона, депресивних епізодах, депресії.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають людям, що мають симптоми хвороби Паркінсона (розлади руху та м’язової активності), погане самопочуття, прояви депресії.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати з профілактичною метою, для раннього виявлення емоційних розладів та хвороби Паркінсона.

1390 грнЦіна у відділенні

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку