Групи аналізів

Фруктозамін

Ціна: 230.00 грн
Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Фруктозамін - це білок, що утворюється в процесі метаболізму глюкози в організмі. Процес в ході якого утворюється фруктозамін називається «глікіруванням». Він незворотній, тому завдяки визначенню цього білка в крові можна дізнатися концентрацію глюкози за 3 тижні до аналізу.

Визначення рівня фруктозаміну дозволяє визначити зміни концентрації глюкози в крові оперативніше за глікований гемоглобін, оскільки не треба чекати декілька місяців.


Відхилення від норми

Підвищення фруктозаміну в сироватці крові може свідчити про цукровий діабет, порушення толерантності до глюкози, ниркову недостатність та гіпотиреоз.

Зниження концентрації може свідчити про гіпоглікемію, гіпольбумінемію, діабетичну нефропатію. Також знижується при прийомі аскорбінової кислоти.


Коли призначають?

Дане дослідження призначається для моніторингу інсулінотерапії у людей із цукровим діабетом, при гестаційному діабеті, хворим на серповидноклітинну анемію.


Рекомендації

Дане обстеження рекомендується для профілактики розвитку та моніторингу перебігу цукрового діабету, діагностики порушень толерантності до глюкози, серповидноклітинної анемії.
 


Додаткова інформаціяПеред візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку