Групи аналізів

Гамма-глутамілтрансфераза (ГГТ)

Ціна: 75.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Гамма-глутамінтрансфераза (ГГТ) – фермент, який бере участь в обміні амінокислот і міститься в печінці, жовчних протоках та нирках. Окрім діагностики захворювань печінки може слугувати перевіркою на зловживання алкоголем.


Відхилення від норми

Підвищення рівня притаманне для: захворювань печінки, підшлункової залози, нирок, інфаркту міокарда, гіпертиреозу, раку простати та алкоголізму.
Знижений рівень може спостерігатися при гіпотиреозі.


Коли призначають?

Використовується для діагностики захворювань печінки, підшлункової залози, а також для моніторингу перебігу та ефективності лікування інфаркту міокарда.


Рекомендації

Для більш широкої діагностичної картини важливо здавати разом з аланінамінотранферазою (АЛТ), аспартатамінотрансферазою (АСТ) та лужною фосфатазою (ЛФ).


Додаткова інформаціяПеред візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку