Гаптоглобін.

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Гаптоглобін – це специфічний білок гострої фази запалення. Він синтезується в печінці і здатний зв’язувати вільний гемоглобін, що знаходиться поза еритроцитами. Таким чином гаптоглобін блокує виведення вільного гемоглобіну з організму разом із сечею. Тому основною функцією гаптоглобіну є збереження заліза.

Гаптоглобін – це основний діагностичний маркер, який свідчить про гемоліз еритроцитів при гемолітичних анеміях.
 

Відхилення від норми

Підвищення гаптоглобіну свідчить про гострий запальний процес в організмі, травми, некрози, нещодавні операції, сепсис, обструкцію жовчовивідних проток, злоякісні новоутворення, цукровий діабет та лікування кортикостероїдами.

Зниження гаптоглобіну свідчить про гемолітичну хворобу, гемолітичну анемію, спадковий сфероцитоз, вроджену агаптоглобулінемію, цироз печінки, порушення розвитку еритроцитів.
 

Коли призначають?

Даний аналіз призначають для діагностики гемоглобінопатій, гемолітичної анемії, малярії, захворювань печінки, вродженої агаптоглобулінемії.

Рекомендації

Дане дослідження рекомендується здавати людям із гемолітичною анемією, гемоглобінопатіями для моніторингу перебігу захворювань та профілактики ускладнень. Також рекомендується проходити вагітним для перевірки загального стану здоров’я.

200 грнЦіна у відділенні
180 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку