Глюкоза в капілярній крові.

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Глюкоза - важливе джерело енергії організму людини. Потрапляючи в організм з їжею перетворюється в гілкоген, який зберігається в печінці, або ж в жирні кислоти. Основним регулятором рівня глюкози в нормі є гормон підшлункової залози.

Даний метод передбачає визначення рівня глюкози в капілярній крові експрес методом, за допомогою глюкометра.

Відхилення від норми

Підвищення рівня характерно для: цукрового діабету, гіперглікемії при ендокринних захворюваннях, захворювання підшлункової залози, нирок та печінки, стресу.
Знижений рівень свідчить про: порушення всмоктування вуглеводів, захворювання печінки, недостатність наднирників, голодання, передозування інсуліну, ендокринологічні захворювання.

Коли призначають?

Дане дослідження застосовується для діагностики, моніторингу та лікування порушень вуглеводного обміну.

Рекомендації

Дане дослідження варто здавати рутинно з профілактичною метою, особливо у випадках коли маєте схильність до захворювання на цукровий діабет.

Додаткова інформація

70 грнЦіна у відділенні
63 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку