Групи аналізів

Гомоцистеїн (ГЦ)

Ціна: 435.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Гомоцистеїн - сірковмісна амінокислота, утворена в результаті обміну цистеїну і метіоніну гомоцистеїн, зазвичай виявляється в незначній кількості, трансформуючись в продукти обміну за участю вітамінів В6, В12 і фолієвої кислоти. Їх дефіцит в організмі може бути однією з причин підвищеного рівня гомоцистеїну.


Відхилення від норми

Підвищений рівень притаманний для : ішемічної хвороби серця, ниркової недостатності, псоріазу, гіпотиреозу, В12- дефіцитної анемії, генетичного дефекту ферментів, які беруть участь в метаболізмі гомоцистеїну.

Знижений рівень при  розсіяному склерозі.


Коли призначають?

Дане дослідження призначається для оцінки ризику розвитку серцево-судинних захворювань (атеросклерозу та тромбозу), невиношуванні вагітності, діагностики гомоцистинурії. 


Рекомендації

Дане дослідження рекомендується для  етіологічної оцінки тромбозів, особливо в молодому віці. Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку