Групи аналізів

Хлориди (Cl)

Ціна: 75.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Хлорид - основний позаклітинний аніон, який відіграє важливу роль в кислотно-основній рівновазі, підтримує осмотичний тиск, та бере участь в утворенні шлункового соку. Під контролем наднирників та щитоподібної залози відбувається обмін хлоридів. Їх виведення проводится переважно сечею (до 90%), потом та калом.


Відхилення від норми

Підвищений рівень спостерігається при: гострій нирковій недостатності, нецукрвому діабеті, метаболічному ацидозі, дегідратації, гіперфункції кори наднирників.
Знижений рівень притаманний для: тривалого блювання, респіраторно ацидозу, альдостеронізму, надмірного потовиділення, нефриту з втратою солей, опіків.


Коли призначають?

Визначення рівня хлоридів використовується для діагностики порушень кислотно-основного стану, захворювань нирок та ендокринопатій.


Рекомендації

Признчається лікарем, як маркер кислотно-основої рівноваги та водно-електролітного балансу.----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку