Ізоензими креатинкінази та креатинкіназа / CK-ММ, CK-МВ, CK-ВВ, Makro-CK, СK (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Ізоензими креатинкінази та креатинкіназа – це ізоформа ферменту креатинфосфокінази, що міститься в серцевому м’язі. В свою чергу, креатинфосфокіназа -  це фермент, який приймає участь в енергетичному обміні тканин організму людини. Основна його кількість міститься в скелетній мускулатурі та міокарді, значно менше - в гладкій мускулатурі та головному мозку. КФК є маркером пошкодження м'язової тканини.

Відхилення від норми

Підвищення рівня в сироватці спостерігається при інфаркті міокарда, запальних та дегенеративних процесах в м’язах, при отруєнні алкоголем, чадним газом, героїном, а також при різноманітних порушеннях обміну в м’язах (при гіпотиреозі, глікогенозі).

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для діагностики та моніторингу інфаркту міокарда, а також захворювань м'язової системи.

Рекомендації

Дане дослідження є надзвичайно важливим для діагностики гострого інфаркту міокарда та призначається лікарем.

1365 грнЦіна у відділенні

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку