Групи аналізів

Кадмій (виконується в Німеччині)

Ціна: 985.00 грн
Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Кадмій – важкий метал, випари і сполуки якого є надзвичайно токсичними для людини. З’єднання кадмію можуть викликати пошкодження нирок, легень, ШКТ і кісток.

Кадмій може потрапити в організм людини через продукти харчування та воду, або через сигарети. Він є антиметаболітом, порушує обмін мікроелементів, пригнічує активність ферментних систем, синтез нуклеїнових кислот і білка, знижує активність вітаміну D, порушує фосфорно-кальцієвий обмін та зменшує фагоцитуючу здатність макрофагів. Ризик інтоксикації кадмієм збільшується при порушеннях харчування і недостатньому надходженні інших мікроелементів в організм.


Відхилення від норми

Підвищення концентрації кадмію спостерігається при гострому або хронічному отруєнні цим мікроелементом, в курців, в людей, що працюють в середовищі з підвищеним вмістом кадмію.


Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики гострого або хронічного отруєння кадмієм, а також хронічним курцям для визначення концентрації металу в крові.


Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проходили з профілактичною метою людям, що працюють в середовищі з підвищеною концентрацією кадмію або є хронічними курцями.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку