Групи аналізів

Кальцій (Ca)

Ціна: 75.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Кальцій - важливий макроелемент організму людини, який бере участь у формуванні кісткової тканини, мінералізації зубів, підтримує роботу серцево-судинної системи, сприяє нормальній роботі нервововї системи, бере участь у згортанні крові, регулює проникність мембрани клітини, нормалізує роботу ендокринних залоз. Основна частина його знаходиться у кістках. Обмін Са регулюється роботою щитоподібної залози, а саме паратиреоїдним гормоном та кальцитоніном, а також вітаміном D. Кальцій виводиться з оргнізму людину з калом та сечею.


Відхилення від норми

Підвищений рівень при: захворюваннях крові, щитоподібної та паращитоподібної залози, наднирників, онкологічній патології, гіпервітамінозі D, зневодненні.
Зниження рівня виникає при: дефіциті вітаміну D та магнію, гіпопаратиреозі, недосатньому споживанні Са з їжею.


Коли призначають?

Визначення рівня Са призначається при захворюваннях кісткової тканини, паращитоподібної, щитоподібної залоз, гіпофізу, порушенні серцевого ритму та судинного тонусу, злоякісних новоутвореннях, захворюваннях нирок та ШКТ.


Рекомендації

Перед профілактичним вживанням Са важливо провести біохмічне визанчення його у сироватці крові, для запобігання токсичного отруєння організму.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку