Кліренс ендогенного креатиніну.

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Кліренс ендогенного креатиніну – це дослідження, в основі якого лежить оцінка очисної функції нирок. Виконується тест шляхом розрахунку клубочкової фільтрації за швидкістю очищення плазми крові від креатиніну.  

В нормі креатинін може надходити в сечу тільки шляхом фільтрації та проходження через нирковий апарат нирок. До складу проби входить визначення кліренсу ендогенного креатиніну, креатиніну в крові та креатиніну в сечі.

Якщо концентрація креатиніну в сечі падає, а в крові – навпаки підвищується, це може свідчити про зниження фільтраційної функції в нирках.

Відхилення від норми

Підвищення кліренсу ендогенного креатиніну може свідчити про розвиток цукрового діабету, нефротичний синдром, гіпертонічну хворобу.

Зниження показника спостерігається при нирковій недостатності. 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для оцінки фільтраційної функції нирок, моніторингу перебігу ендокринних захворювань, людям, що піддаються впливу великих фізичних навантажень (наприклад спортсменам).

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати для оцінки здоров’я нирок, при підозрі на розвиток цукрового діабету та інших ендокринних порушень.
 

250 грнЦіна у відділенні
225 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку