Лептин.

Тривалість виконання: 9 робочих днів
Визначення

Лептин – це гормон, що виробляється жировою тканиною. Клітини, що здатні його продукувати також знаходяться в плаценті, слизовій шлунка, скелетних м’язах та в епітелії молочних залоз.
В нормі лептин відповідає за пригнічення апетиту, секрецію інсуліну, дію інсуліну на скелетні м’язи та жирову тканину, посилює теплопродукцію організму.

Завдяки визначенню рівня лептину в крові можна провести скринінг загального стану здоров’я людини, тому що цей показник змінюється при багатьох обмінних захворюваннях і є маркером таких патологій як цукровий діабет 2 типу, ожиріння, гіпопітуїтаризм.

Відхилення від норми

Підвищення рівня лептину може свідчити про ожиріння, цукровий діабет 2 типу, надмірне харчування, ушкодження рецепторів лептину.

Зниження концентрації лептину свідчить про надмірне голодування, зниження маси тіла, або ожиріння, що пов’язане з дефіцитом лептину в організмі.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики причин ожиріння, прогнозування ризиків розвитку серцево-судинних захворювань та цукрового діабету 2 типу.

Рекомендації

Даний аналіз рекомендується здавати людям із ожирінням для з’ясування причини цього стану та вибору подальшого способу лікування, людям із груп ризику серцево-судинних захворювань та цукрового діабету 2 типу для моніторингу стану здоров’я та виявлення захворювань на ранніх стадіях.

630 грнЦіна у відділенні
567 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку