Лужна фосфатаза (ЛФ).

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Лужна фосфатаза (ЛФ) – фермент, який локалізується в багатьох клітинах організму, здебільшого в печінці. Працює каталізатором біохімічних реакцій, впливає на відкладання кальцію в кістковій тканині. Даний фермент міститься в клітинних мембранах та бере участь у транспорті фосфору. Підвищення рівня свідчить про патологічний процес в гепато-біліарній системі або кістках. Іноді показник ЛФ зростає під час вагітності.

Відхилення від норми

Підвищення активності ЛФ спостерігається при: захворюваннях печінки, холестазі, обтурації жовчовивідних проток, ураженні скелетних м'язів, прееклампсії, підвищеному метаболізмі в кістковій тканині.
Зниження рівня ЛФ притаманне для: анемії, цинги, гіпотиреозу.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується з метою діагностики захворювань печінки, жовчовивідних шляхів та нирок, а також для виявлення захворювань кісткової тканини.

Рекомендації

Важливо здавати при лікуванні рахіту вітаміном Д. Для оцінки функції печінки можна здати у складі "печінкових проб".

Додаткова інформація

95 грнЦіна у відділенні
86 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку