Групи аналізів

Лужна фосфатаза (ЛФ, ALP)

Ціна: 75.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Лужна фосфатаза (ЛФ) – фермент, який локалізується в багатьох клітинах організму, здебільшого в печінці. Працює каталізатором біохімічних реакцій, впливає на відкладання кальцію в кістковій тканині. Даний фермент міститься в клітинних мембранах та бере участь у транспорті фосфору. Підвищення рівня свідчить про патологічний процес в гепато-біліарній системі або кістках. Іноді показник ЛФ зростає під час вагітності.


Відхилення від норми

Підвищення активності ЛФ спостерігається при: захворюваннях печінки, холестазі, обтурації жовчовивідних проток, ураженні скелетних м'язів, прееклампсії, підвищеному метаболізмі в кістковій тканині.
Зниження рівня ЛФ притаманне для: анемії, цинги, гіпотиреозу.


Коли призначають?

Дане дослідження використовується з метою діагностики захворювань печінки, жовчовивідних шляхів та нирок, а також для виявлення захворювань кісткової тканини.


Рекомендації

Важливо здавати при лікуванні рахіту вітаміном Д. Для оцінки функції печінки можна здати у складі "печінкових проб".----------------------------------

ОНЛАЙН ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 
можливий у відділеннях у м. Львові по вул. Личаківська, 15,
вул. Шевченка, 16 та вул. Чупринки, 20

----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку