Групи аналізів

Магній (Mg)

Ціна: 75.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Магній - один з макроелементів організму людини. Даний елемент відіграє важливу роль у нормалізації діяльності нервової та серцево-судинної системи. Має вплив на розширення судинної стінки, а також регулює вміст холестерину в крові. Найбільша кількість Mg знаходиться в міокарді. Магній є антагоністом кальцію, тому при збільшенні його вмісту в оргнізмі, рівень Са знижується, та навпаки. Основним регулятором його концентрації є нирки.


Відхилення від норми

Підвищений рівень магнію свідчить про: ниркову недостатність, гіпотиреоз, хворобу Адісона, дегідратацію, системний червоний вовчак.
Зниження рівня при: неправильній дієті, гострому панкреатиті, гіпопаратиреозі, синдромі мальабсорбції, хронічному гломерулонефриті, ІІ-ІІІ триместрі вагітності, хронічному алкоголізмі.


Коли призначають?

Визначення рівня магнію застосовують для діагностики та лікування захворювань серцево-судинної та нервової системи, ендокринопатії, ниркової недостатності, патології вагітності.


Рекомендації

Призначається лікарем для оцінки електролітного балансу.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку