Алюміній (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Алюміній – це поширений метал, який при великих концентраціях здатний викликати токсичні ураження нервової системи і кісткової тканини. В нормі він присутній в організмі в доволі низьких концентраціях – 30-50 мг.

Отруєння алюмінієм спостерігається у людей, що працюють в середовищі з підвищеною концентрацією мікроелементу, в людей з алюмінієвими протезами, у тих хто приймає алюмінієвмісні препарати. 

Симптомами інтоксикації алюмінієм є:

  • остеомаляція (біль в кістках, патологічні переломи);
  • енцефалопатія (порушення поведінки і мови, розлади пам’яті, судоми).

 

Відхилення від норми

Підвищення концентрації алюмінію в крові свідчить про хронічне отруєння алюмінієм, зловживання алюмінієвмісними препаратами, зношування алюмінієвих протезів, довготривале парентеральне харчування та діаліз.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для діагностики хронічного отруєння алюмінієм, людям, що перебувають на гемодіалізі і мають симптомами деменції або остеомаляції, для обстеження недоношених новонароджених.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проводити з профілактичною метою людям, що працюють  в середовищі з високим вмістом алюмінію, хворим із алюмінієвими протезами.

1395 грнЦіна у відділенні
1256 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку