Хром (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Хром - це важливий мікроелемент, який при високих концентраціях може викликати інтоксикацію. Цей метал відіграє важливу роль в регуляції вуглеводневого, ліпідного обмінів, запобігає розвитку атеросклерозу, бере участь в роботі щитоподібної залози, впливає на структуру ДНК і РНК.

Транспортується метал, як і залізо – трансферином. Депонується в печінці, селезінці та кістковій тканині. Підвищення концентрації хрому в організмі викликає інтоксикацію, яка проявляється системними розладами. При зниженні хрому виникає толерантність до глюкози, що може проявлятися підвищенням рівня цукру в крові.

Відхилення від норми

Підвищення рівня хрому в крові спостерігається при гострих або хронічних отруєннях цим металом, зловживанням біологічними добавками з хромом.

Зниження концентрації хрому свідчить про недостатнє надходження мікроелементу в організм із їжею (після операцій по зменшенню шлунку, синдромі мальабсорбції).

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при підозрі на отруєння хромом, дефіциті хрому, людям, що довго працюють в середовищі з підвищеною концентрацією хрому для профілактики інтоксикацій.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується людям, що працюють в середовищі з підвищеною концентрацією свинцю для профілактики гострого або хронічного отруєння цим металом, людям, що довгий час знаходяться на парентеральному харчуванні або довго приймають біологічні добавки з хромом.

1110 грнЦіна у відділенні
999 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку