Свинець (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Свинець – це важкий метал, сполуки якого є надзвичайно токсичними для людини. Підвищена кількість свинцю в організмі викликає гостре або хронічне отруєння, що називається сатурнізм.

Метал потрапляє в організм через дихальну систему або органи травлення, проте найбільше він всмоктується саме організмом дітей. Навіть мізерні концентрації свинцю можуть чинити згубний вплив на органи, при цьому не викликаючи симптомів інтоксикації.

Свинець блокує синтез гемоглобіну, викликає анемію, спричиняє порушення провідності нервової тканини. Через свою здатність накопичуватися в тканинах організму є однією з найнебезпечніших отрут.

Симптоми отруєння свинцем:

  • блідо-сірий колір шкіри;
  • темний наліт по краях ясен;
  • слабкість, нудота, втрата маси тіла;
  • анемія;
  • головний біль;
  • порушення функцій сечовидільної, нервової, репродуктивної систем.
Відхилення від норми

Підвищення концентрації свинця в сироватці свідчить про гостре або хронічне отруєння цим металом.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при симптомах отруєння свинцем, профілактичних оглядах людей із групи ризику та їх сімей (працівники підприємств по виробництву фарби, пестицидів, вдопровідних труб), під час і після лікування свинцем для моніторингу його концентрації.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується людям, що працюють в середовищі з підвищеною концентрацією свинцю для профілактики гострого або хронічного отруєння цим металом.

990 грнЦіна у відділенні
891 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку