Йод в сироватці.

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Йод – це важливий мікроелемент, з якого синтезуються гормони щитоподібної залози. Без нього неможливе нормальне функціонування організму. Щодня людина повинна вживати в середньому 150-200 мг йоду.

При дефіциті йоду в людини може спостерігатися цілий спектр проблем – від порушень статевої функції до проблем із щитоподібною залозою. Проблемою може стати і надмірне збільшення концентрації йоду в організмі.
 

Відхилення від норми

Підвищення рівня йоду в крові свідчить про надмірну концентрацію мікроелементу в організмі.
Причинами може бути надлишкове надходження йоду в організм, порушення обміну йоду, захворювання щитоподібної залози (тиреоїдит, тиреотоксикоз), генетичні захворювання (хвороба Пламмера, синдром Пендреда).

Зниження рівня йоду в крові свідчить про недостатнє надходження мікроелементу в організм або порушення метаболізму йоду.
Свідчить про йододефіцитну дієту (прийом надмірної кількості брому, заліза, марганцю, свинцю, кальцію, хлору з їжею), ендемічний зоб, кретинізм, мікседему, синдром Хашимото, порушення репродуктивної функції в жінок, підвищення радіаційного фону.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для виявлення дефіциту або надмірного поступлення йоду в організм. Також для діагностики причин гіпотиреозу, зобу, депресії, тахікардії, збільшення маси тіла, брадикардії, тремору, паралічів, зниження репродуктивної функції.
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується людям, що проживають на територіях з йододефіцитом (ендемічних за зобом) для профілактики захворювань щитоподібної залози, а також для людей з підозрою або наявним захворюванням для точнішої діагностики та постановки діагнозу.

Ендемічна територія - це територія у межах якої протягом тривалого часу реєструються непоодинокі випадки захворювання населення певною інфекційною хворобою. Уся Західна Україна належить до ендемічної території за зобом через малу кількість йоду в продуктах харчування.

3170 грнЦіна у відділенні
2853 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку