Групи аналізів

Мідь у добовій сечі (виконується в Німеччині)

Ціна: 822.00 грн
Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Мідь - це життєво важливий мікроелемент, який грає істотну роль в синтезі гемоглобіну та активації ферментів дихального ланцюга. Він входить до складу кісток, хрящів, сполучної тканини і мієлінових оболонок.

Мідь є важливим катіоном та входить до складу багатьох ферментів, що беруть активну участь у метаболізмі заліза, формуванні сполучної тканини, виробленні енергії на клітинному рівні, виробленні меланіну (пігменту шкіри) та нормальній роботі нервової системи.

Мідь надходить в організм людини разом із їжею та водою. Багатими на мідь є горіхи, шоколад, гриби, печінку, злаки і сухофрукти. 

Недостатність міді, як і її надлишок викликають рідкісні патологічні стани. Вони можуть виникати при обмінних порушеннях, спадкових захворюваннях та поганому режимі харчуванні.


Відхилення від норми

Підвищення рівня міді в сечі може свідчити про хворобу Вільсона-Коновалова, гостре або хронічне отруєння міддю, біліарний цироз, гепатит, нефротичний синдром, хворобу Альцгеймера, пелагру, лікування хвороби Вільсона-Коновалова та отруєння міддю.

Зниження концентрації міді спостерігається при дефіциті міді та хворобі Мендеса.  


Коли призначають?

Дане дослідження призначається для оцінки стану пацієнта при підозрі на отруєння міддю, а також при її нестачі або при порушеннях, що впливають на обмін міді, для контролю за ефективністю лікування хвороби Вільсона-Коновалова.


Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати людям при наявності симптомів хвороби Вільсона-Коновалова та підозрі на гостре отруєння міддю.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку