Аміак в плазмі.

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Аміак у плазмі крові - це дослідження, що використовується для діагностики захворювань печінки.

Аміак – продукт обміну білка, що утворюється у всіх тканинах. Найбільше його в кишечнику (близько 80 % усього аміаку). Клітини печінки переробляють аміак в сечовину. Відповідно, при захворюваннях печінки й надлишковому утворенні аміаку в кишечнику, його концентрація у сироватці крові буде підвищеною. 

Відхилення від норми

Підвищення показників аміаку спостерігається при печінковій недостатності; цирозі печінки; синдромі Рея; кровотечах шлунково-кишкового тракту; хворобах нирок; порушеннях обміну сечовини.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається пацієнтам з неврологічними порушеннями (сонливість, дезорієнтація, занепокоєння, порушення свідомості); з гострими і хронічними хворобами печінки; з хворобами печінки серця, легень і нирок (за різкого і сильного погіршення самопочуття).

755 грнЦіна у відділенні
680 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку