Фтор (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Фтор – життєвоважливий мікроелемент, що міститься в багатьох продуктах харчування та питній воді. Для організму людини небезпечними є як його дефіцит, так і його надлишок.

Однією з найбільш явних ознак дефіциту фтору є розвиток карієсу. 

Надлишок фтору в свою чергу спричиняє:

  • зміну форми та кольору зубів;
  • розвиток остеохондрозу, кісткових наростів та порушення рухів в суглобах.

Надмірний контакт фтору зі шкірою може викликати захворювання шкіри: свербіж, злущування, подразнення, а також підвищує ризик розвитку раку.

Відхилення від норми

Підвищення рівня фтору в крові спостерігається в людей з флюорозом, остеохондрозом та у тих, хто проживає в ендемічних зонах із підвищеною концентрацією фтору у воді.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для визначення причини карієсу та остеохондрозу, людям із флюорозом для діагностики даного стану.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати як з профілактичною, так і з діагностичною метою людям, що проживають на ендемічних територіях із підвищеним вмістом фтору у воді.

915 грнЦіна у відділенні
824 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку