Марганець (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Марганець - елемент, що входить до складу деяких органічних і неорганічних сполук організму людини. Він необхідний для формування кісткової тканини, синтезу білків, молекул АТФ і регуляції клітинного метаболізму. Крім того, марганець виступає в ролі ферментів, нейтралізує вільні радикали (є антиоксидантом), і є складовою ферментів глюконеогенезу (процесу утворення глюкози зі запасів глікогену в печінці).

Відхилення від норми

Підвищення марганцю в крові визначається при інфаркті міокарда, ревматоїдному артриті, вагітності, гострих гепатитах, гострому або хронічному отруєнні марганцем.

Зниження концентрації марганцю спостерігається при порушеннях метаболізму, при нападах судом, годуванні груддю, алкоголізму, стресі, важких опіках, фенілкетонурії.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для визначення концентрації марганцю в крові, що використовується для діагностики гострої і хронічної інтоксикації, а також для оцінки балансу цього мікроелемента в організмі.
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проходити людям, що працюють в середовищі з підвищеною концентрацією марганцю та людям із підозрою на його дефіцит.
 

1410 грнЦіна у відділенні
1269 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку