Мідь (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 13 робочих днів
Визначення

Мідь - це життєво важливий мікроелемент, який грає істотну роль в синтезі гемоглобіну та активації ферментів дихального ланцюга. Він входить до складу кісток, хрящів, сполучної тканини і мієлінових оболонок.

Мідь є важливим катіоном та входить до складу багатьох ферментів, що беруть активну участь у метаболізмі заліза, формуванні сполучної тканини, виробленні енергії на клітинному рівні, виробленні меланіну (пігменту шкіри) та нормальній роботі нервової системи.

Мідь надходить в організм людини разом із їжею та водою. Багатими на мідь є горіхи, шоколад, гриби, печінку, злаки і сухофрукти. 

Недостатність міді, як і її надлишок викликають рідкісні патологічні стани. Вони можуть виникати при обмінних порушеннях, спадкових захворюваннях та поганому режимі харчуванні.

Відхилення від норми

Підвищення рівня міді в крові може свідчити про первинний біліарний цироз, хронічні запальні захворювання (ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак), гемохроматоз, захворювання щитоподібної залози, лейкоз або лімфому, різні види анемій.

Зниження концентрації міді спостерігається при хворобі Вільсона-Коновалова, хворобі Мендеса, захворювання ШКТ (целіакії), захворюваннях нирок та печінки, муковісцидозі, квашіоркорі, остеопорозі, саркоїдозі.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для оцінки стану пацієнта при підозрі на отруєння міддю, а також при її нестачі або при порушеннях, що впливають на обмін міді; для контролю за ефективністю лікування хвороби Вільсона-Коновалова.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати разом з тестом на церулоплазмін при наявності симптомів хвороби Вільсона-Коновалова та підозрі на гостре отруєння міддю.

950 грнЦіна у відділенні
855 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку