Ртуть у крові (виконується у Німеччині).

Тривалість виконання: 16 робочих днів
Визначення

Ртуть у крові - це дослідження, що використовується для діагностики гострого отруєння чи хронічного впливу ртуті на організм.

У невеликих кількостях ртуть зустрічається у навколишньому середовищі. Вона вивільняється внаслідок розлому гірських та ґрунтових мінералів, а також як побічний продукт спалювання палива та сміття.

Ртуть може надходити в організм із повітря, проникати через шкіру або разом із їжею. Мізерні концентрації цього металу, з якими стикається більшість людей у ​​повсякденному житті, не становлять загрози здоров'ю. Однак її високий вміст, наприклад, у сховищах токсичних відходів, а також регулярний тривалий контакт з її помірними кількостями, як при роботі з важкими металами, може призвести до отруєння.

Найбільш поширене джерело проникнення в організм людини метилртуті – це заражені морепродукти та риба. Причому через травний тракт метилртуть засвоюється майже повністю (близько 95%).
 

Відхилення від норми

Підвищений рівень ртуті свідчить про високу ймовірність отруєння. Сильно підвищений вміст ртуті у крові свідчить про відносно недавнє отруєння цим елементом.

Коли призначають?

Дане дослідження використовується для виявлення надмірної кількості ртуті в організмі, для діагностики гострого або хронічного отруєння ртуттю.

1460 грнЦіна у відділенні
1314 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку