Селен (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 11 робочих днів
Визначення

Селен – це незамінний мікроелемент, який є ключовим компонентом життєво важливих ферментів та білків.
 
В організм людини селен надходить разом із їжею та водою. Рекомендована денна норма – 50-70 мкг. Високі концентрації селену містяться в рибі та морепродуктах. При збільшенні вмісту мікроелементу в людини розвивається отруєння, селенізм. При дефіциті – захворювання серця, ендокринних залоз, кісткової системи.

Відхилення від норми

Зниження рівня селену в організмі спостерігається при хворобі Кешана, хворобі Кашина-Бека, дегенерації поперечно-посмугованих м’язів, гіпотиреозі.

Підвищення концентрації свідчить про отруєння селеном (селенізм), надмірне надходження селену в організм.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається при профілактичних оглядах людей, що проживають в регіонах з низьким вмістом селену в ґрунті, при симптомах отруєння селеном, симптомах хвороби Кешана, хвороби Кашина-Бека, ендемічного кретинізму, мікседеми, для диференціальної діагностики.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується здавати для профілактики людям, що проживають в регіонах з низьким вмістом селену в ґрунті та людям, що працюють в середовищі з підвищеним рівнем селену.

1120 грнЦіна у відділенні
1008 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку