Цинк.

Тривалість виконання: 23 робочих днів
Визначення

Цинк – це мікроелемент, що відіграє ключову роль в процесах розвитку та росту клітин в тілі людини. Також цинк є складовою великої кількості ферментів, бере участь в транскрипції білка, стабілізує мембрани. 

В основному мікроелемент надходить в організм разом з продуктами харчування та водою. Найбільше цинку міститься в м’ясі, молочних та морепродуктах, також в овочах, горіхах та крупах. Шкоду людині може спричинити як дефіцит, так і надмірна кількість мікроелементу.

Відхилення від норми

Підвищення концентрації цинку свідчить про гостре або хронічне отруєння цим металом, анемію, артеріолосклероз, остеосаркому, прийом лікарських препаратів (глюкокортикостероїди, ендрогени, тіазиди).

Зниження вмісту цинку в крові спостерігається при целіакії, діареї, дерматиті, туберкульозі, лейкозі і лімфомі, захворюваннях жовчного міхура, інфаркті міокарду, гіпоальбумінемії, алкоголізмі.

Коли призначають?

Дане дослідження призначають для оцінки балансу цинку в організмі, діагностики його недостатності або інтоксикації.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується людям, що мають симптоми гострої або хронічної інтоксикації цинком, працюють в умовах підвищеної концентрації цинку, мають симптоми дефіциту цинку.

480 грнЦіна у відділенні
432 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку