Насичення трансферину залізом.

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Насичення трансферину залізом – це показник, що відображає співвідношення концентрації заліза в сироватці крові до загальної можливості трансферину переносити залізо. Визначається у відсотках.

Трансферин – це основний білок-переносник заліза в організмі. Синтезується він в печінці, тому його рівень напряму залежить від її загального функціонального стану. 
До функцій трансферину відносять транспорт заліза з місця його всмоктування в тонкому кишківнику до місця депонування та використання. В організмі людини залізо накопичується в печінці, селезінці та кістковому мозку. Також трансферин бере участь у переносі заліза не використаного в синтезі гема, в регуляції імунної системи.

Відхилення від норми

Підвищення показника свідчить про надмірне споживання продуктів із вмістом заліза або залізовмісних медикаментів. Також підвищується при гемохроматозі, таласемії, дефіциті вітаміну B6 та апластичній анемії.

Зниження показника спостерігається при злоякісних новоутвореннях шлунка та тонкої кишки, а також при гіпохромній анемії.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для визначення причини анемії, моніторингу перебігу запальних захворювань, для діагностики гіповітамінозів.
 

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується людям із анеміями та гіповітамінозом B6 для моніторингу перебігу захворювання, для визначення рівня заліза в організмі та порушень його обміну. 

295 грнЦіна у відділенні
266 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку