Групи аналізів

Сечова кислота

Ціна: 75.00 грн
Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Сечова кислота - кінцевий продукт метаболізму білків. В нормі сечова кислота виводиться з організму, проте при порушенні роботи нирок і нераціональному харчуванні, її надлишок перетворюється на кристали уратів, які в свою чергу відкладаються в суглобах, нирках та підшкірній клітковині. Даний процес лежить в основі такого захворювання як подагра. 


Відхилення від норми

Підвищений рівень притаманний для: подагри, ниркової недостатності, синдрому Дауна, токсикозу у вагітних, лейкемії, тривалого голодування, ураження серцевого м'яза.
Знижений рівень сигналізує про: ураження печінки, хворобу Вільсона-Коновалова, деякі злоякісні новоутворення.


Коли призначають?

Дане дослідження призначають для: діагностики подагри, оцінки функції нирок та стану білкового обміну, при сечокам'яній хворобі, а також захворюваннях ендокринної та серцево-судинної стстеми, підозрі на генетичні захворювання (синдром Дауна, Фальконі, хворобу Вільсона-Коновалова).


Рекомендації

Обов'язковий аналіз у діагностиці подагри.Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку