Сироваткове залізо.

Тривалість виконання: 1 робочих днів
Визначення

Сироваткове залізо - мікроелемент, який входить до складу гемоглобіну та бере участь у транспортуванні кисню до тканин та органів, також входить до складу міоглобіну та міститься в дихальних ферментах. Концентрація заліза в сироватці зменшується протягом доби, а також є дуже залежною від менструального циклу та вагітності. Засвоюється залізо набагато краще з їжі тваринного походження ніж рослинного. Виведення з організму людини відбувається разом із клітинами слизової поверхні кишківника, жовчю, волоссям, нігтями, сечею та потом.

Відхилення від норми

Підвищений рівень свідчить про: B12-дефіцитну анемію, таласемію, гостру лейкемію, дефіцит вітаміну В6, гостру лейкемію, гострий гепатит, гломерулонефрит, гемохроматоз, множинні переливання крові, надлишкове надходження заліза в організм.
Знижений рівень при: залізодефіцитній анемії, інфекційних захворюваннях, ІІІ триместрі вагітності, гіпотиреозі, нефрозі, порушенні всмоктування заліза, менструації у жінок.

Коли призначають?

Визначення рівня заліза призначають для діагностики та диференційної діагностики анемій, інфекційних захворювань, моніторингу проведення лікування препаратами заліза, при порушенні харчування та всмоктування.

Рекомендації

Перед тим, як визначити рівень заліза, рекомендовано за 5-7днів припинити прийом залізовмісних лікарських препаратів

95 грнЦіна у відділенні
86 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку