Трансферин.

Тривалість виконання: 3 робочих днів
Визначення

Трансферин – це основний білок-переносник заліза в організмі. Синтезується він в печінці, тому його рівень напряму залежить від її загального функціонального стану. 

До функцій трансферину відносять транспорт заліза з місця його всмоктування в тонкому кишківнику до місця депонування та використання. В організмі людини залізо накопичується в печінці, селезінці та кістковому мозку. Також трансферин бере участь у переносі заліза не використаного в синтезі гема, в регуляції імунної системи.

У жінок трансферин в крові дещо вищий ніж у чоловіків.

Відхилення від норми

Підвищення рівня трансферину спостерігається при дефіциті заліза, при анеміях, вагітності та прийомі певних медикаментів (оральних контрацептивів та естрогенів).

Зниження рівня трансферину спостерігається при захворюваннях печінки (переважно при цирозі), важких опіках, переливанні крові, хронічних запальних процесах, гемохроматозі, злоякісних новоутвореннях, нефротичному синдромі та синдромі мальабсорбції.
 

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для визначення причини анемії, моніторингу гемохроматозу, діагностики гіпопротеїнемії, пухлин.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується людям із анеміями та гемохроматозом для моніторингу перебігу захворювання, для визначення рівня сироваткового заліза.

240 грнЦіна у відділенні
216 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку