Трипсин (виконується в Німеччині).

Тривалість виконання: 20 робочих днів
Визначення

Трипсин – це фермент, що виробляється підшлунковою залозою і бере участь в метаболізмі білків. 

Через те, що білок може вироблятися лише підшлунковою, трипсин вважають найточнішим показником, що свідчить про захворювання цього органу. Також трипсин є маркером такого захворювання як муковісцидоз.

Відхилення від норми

Підвищення рівня трипсину в крові свідчить про захворювання підшлункової залози (гострий панкреатит, рак). Якщо концентрація ферменту збільшена у новонароджених – це пряма ознака муковісцидозу. 

Зниження показника спостерігається при цукровому діабеті, деяких видах раку підшлункової залози, на пізніх стадіях муковісцидозу та, інколи, при довготривалому хронічному панкреатиті.

Коли призначають?

Дане дослідження призначається для діагностики захворювань підшлункової залози в дорослих та муковісцидозу в новонароджених.

Рекомендації

Дане обстеження рекомендується проходити як із діагностичною, так і з профілактичною метою для моніторингу здоров’я підшлункової залози.

825 грнЦіна у відділенні
743 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку