Церулоплазмін (мідна оксидаза).

Тривалість виконання: 5 робочих днів
Визначення

Церулоплазмін (мідна оксидаза) – це білок крові, що синтезується клітинами печінки, а також макрофагами та лімфоцитами. Він виконує низку функцій, серед яких транспорт міді в організмі, регуляція метаболічних процесів  в кровоносній та імунній системах, головному мозку та міокарді.

Є маркером порушень обміну міді та заліза в організмі.

Відхилення від норми

Підвищення рівня церулоплазміну в сироватці крові може свідчити про запалення, некротичні процеси, рак кісток, цироз, масивні травми, вагітність або прийом пероральних контрацептивів.

Зниження спостерігається при хворобі Вільсона-Коновалова.

Коли призначають?

Даний аналіз призначають з метою діагностики хвороби Вільсона-Коновалова та інших захворювань, що виникають через зниження рівня церулоплазміну в організмі, а також при хворобах ЦНС із нез’ясованою причиною.

Рекомендації

Дане дослідження рекомендується здавати людям із підозрою на хворобу Вільсона-Коновалова для підтвердження або спростування діагнозу, а також для диференційної діагностики захворювань ЦНС.
 

290 грнЦіна у відділенні
261 грн Ціна онлайн

Перед візитом, будь ласка, ознайомтесь з правилами підготовки до аналізів
Забір біоматеріалу оплачується додатково згідно з прайс-листом. 
Сироватка крові пацієнта зберігається в "МеДіС" протягом 3-х днів для можливості проведення додаткових або повторних досліджень. Як дозамовити дослідження без повторного взяття біоматеріалу?

  КУПИТИ ОНЛАЙН    ЗАПИС НА АНАЛІЗИ 


----------------------------------

МеДіС - Твоя Лабораторія!
Інформація, розміщена на сайті, є об'єктом інтелектуальної власності ПП "МеДіС". При копіюванні інформації ОБОВ'ЯЗКОВЕ посилання на дану сторінку